از همایش موسا مارکتینگ چه خبر؟

وقتتون بخیر؛ امروز در حالی از اخبار همایش موسا ماکتینگ برای شما می نویسم که در قسمت های مختلفی شخصاً سورپرایز شده ام! غافلگیری هایی درباره اولین همایش تخصصی بازاریابی اینترتنی به سبک موسا مارکتینگ. هرچند در سال گذاشته و پس از استقبال از کتاب انفجار با دست خالی و فصل موسا مارکتینگ در چندین نوبت کارگاه و ورک شاپ این مهارت 4 گانه را برگزار کردیم اما برنامه های ما برای سال 95 و به ویژه پاییز بسیار پررنگ تر و جدی تر از سال گذشته خواهد بود.

شهرستانی ها رکورد زدند!

اولین اتفاق جالب استقبال خارج از پیش بینی برای شرکت به صورت غیر حضوری در همایش 29 مرداد توسط شهرستانی ها و دوستانی از خارج از کشور بود. همین  استقبال کاری کرده که ما بیش از ظرفیت! ثبت نامی داشته باشیم تا انشاالله بتوانیم بعد از همایش در کمترین زمان لینک دسترسی به مطالب همایش را آماده کنیم. البته خبر ترسناک این است که اگر دوستان شهرستانی که در لیست حاضرین ما پیش بینی نشده اند در روز همایش به تهران بیاییند ما در ظرفیت همایش کمی دچار استرس خواهیم شد 🙂

s2-1050x500

موسا مارکتینگ چیست؟

اول همایش این جمله را از من خواهید شنید: ” من تضمین می کنم که فقط اگر همین 4 مهارت را یاد بگیرید می توانید کسب و کار خودتان را متحول کنید” تجربه فعالیت در تعداد زیادی از استارتاپ ها به ما نشان داده است که بازاریابی اینترنتی یعنی تسلط به موسا مارکتینگ. مهارت هایی که در روز همایش به صورت عملی و نه تئوری ارائه خواهند شد؛ یعنی موبایل مارکتینگ ؛ وب مارکتیگ ؛ سوشیال مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ.

کسانی که تا الان ثبت نام کردند بدانند که:

1- ما برای احترام به حاضرین دقیقاً راس ساعت برنامه را شروع خواهیم کرد و تاخیر در رسیدن به محل همایش علاوه بر اینکه امکان انتخاب صندلی های جلویی را از شما می گیرد قطعاً یادگیری نکات کلیدی که در شروع همایش مطرح می شود را نیز میسر نخواهد کرد.

2- اگر تا الان در مورد کسب و کار خود توضیحاتی را در صفحه همایش ننوشته اید توصیه می کنم همین الان به صفحه همایش بروید و در بخش نظرات؛ خودتان و کسب و کارتان را معرفی کنید این کار باعث می شود تا ما مثال هایی را مرتبط با کسب و کار شما انتخاب و ارائه کنیم.

3- شدیداً توصیه می کنم حتی با وجود راه دور اگر می توانید در همایش حاضر باشید حتماً تلاش کنید که در روز همایش به صورت حضوری شرکت کنید.

4- به دلایلی که در روز همایش اثبات خواهم کرد از الان به شما بابت شرکت در این همایش تبریک می گویم!

کسانی که تا الان ثبت نام نکرده اند چه چیزی را از دست می دهند؟!

راستش را بخواهم بگویم هیچ چیزی را از دست نمی دهید! ولی درباره اینکه چه چیزهایی را بدست می آورید نمی توانم اظهار نظر کنم! البته شاید خود من هم مثلاً اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی بودم که سود مناسبی داشت و قصدی هم برای افزایش فروش وب سایت خود نداشتم در این همایش شرکت نمی کردم!

مشاهده صفحه اصلی همایش موسا مارکتینگ

درباره‌ی عماد گوگانی

انگار همین دیروز بود... تابستان سال 86 که شروع حرفه ایی من در کار طراحی سایت و خدمات تحت وب بود و امروز توسعه بیش از 600 وب سایت ؛ برنامه ریزی حدود 10 کمپین تبلیغاتی آنلاین موفق و در نهایت نوشتن اولین کتاب تخصصی بازاریابی اینترنتی با نام انفجار با دست خالی.

همچنین ببینید

گزارش همایش موسا مارکتینگ 2017, هفته آینده تکرار می شود!

فرض کنید یک مهندس ماهانه حداکثر می تواند ۱۰ پروژه را اجرا کند. بنابرین درآمد او …

2 نظر

 1. با سلام
  احتراما” اینجانب در همایش موسا مارکتینگ مرداد ماه ثبت نام کردم ولی متاسفانه حضور در همایش برایم میسر نشد
  فرموده بودید که ثبت نام نندگانی که نتوانند در این همایش حضور پیداکنند فایل را همراه با فیلم همایش برایشان ارسال میکنید .
  تا این لحظه پکی به دست بنده نرسیده.
  این پیام صرفا” جهت پیگیی بود
  ممنون میشوم اطلاع رسانی نمایید
  با تجدید احترام
  مجید کاظمی
  95/06/11

  • باسلام؛
   لینک دانلود فیلم همایش موسا مارکتینگ برای کسانی که به هر دلیل نتوانسته بودند در همایش شرکت کنند ارسال شد. در صورتی که هنوز این ایمیل را دریافت نکرده اید برای بررسی بیشتر از طریق ایمیل به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.