گزارش همایش موسا مارکتینگ 2017, هفته آینده تکرار می شود!

فرض کنید یک مهندس ماهانه حداکثر می تواند ۱۰ پروژه را اجرا کند. بنابرین درآمد او مرز مشخصی دارد و علاوه بر این پایدار نیست، یعنی اگر یک روز کار نکند درآمدی کسب نمی کند. حال اگر این مهندس بسته مفصلی درست کند که در آن به علاقه مندان دیگر تجربیات خود را آموزش دهد می تواند درآمد بسیار بیشتری داشته باشد و درآمد او پایدار است یعنی یک بار کاری را انجام می دهد و مدتها از همان کاری که یکبار انجام شده سود کسب می کند.این کار به ماه‌ها تلاش و پشتکار نیاز دارد. اگر دیگران راه های آسان برای کسب درآمد اینترنتی پیشنهاد می‌کنند به این گونه پیشنهادها شک کنید. حداقل باید چند ماه زحمت بکشید. ولی هنگامی که کارتان به نتیجه می‌رسد، مشاهده آنلاین حساب بانکی‌تان، زحمات چند ماهه را به تجربه ای شیرین تبدیل می‌کند. اگر چند ماه پیش دست به کار شده بودید شاید اکنون سایت پر بیننده‌ای داشتید.

یک خبر مهم: به علت ثبت نام بیش از ظرفیت هفته آینده موسا مارکتینگ ششم اجرا می شود

بیش از هر چیز از این استقبال ویژه و ثبت نام بیش از ظرفیت از همه همراهان ممنونیم. برای قدردانی از این استقبال هفته آینده نیز موسا مارکتینگ ششم را در تاریخ 27/مرداد مجدداً برگزار خواهیم کرد تا همه کسانی که ثبت نام کردند و یا نتوانسته بودند برای همایش 20/مرداد رزرو خود را نهایی کنند فرصت دارند این هفته نیز در همایش موسا مارکتینگ شرکت کنند. این همایش به احتمال زیاد تا پایان سال 2017 دیگر تکرار نخواهد شد.

همایش افزایش فروش اینترنتی با موسا مارکتینگ ۲۰۱۷

 

 

درباره‌ی عماد گوگانی

انگار همین دیروز بود... تابستان سال 86 که شروع حرفه ایی من در کار طراحی سایت و خدمات تحت وب بود و امروز توسعه بیش از 600 وب سایت ؛ برنامه ریزی حدود 10 کمپین تبلیغاتی آنلاین موفق و در نهایت نوشتن اولین کتاب تخصصی بازاریابی اینترنتی با نام انفجار با دست خالی.

همچنین ببینید

ویژه: 18 مقاله برتر سایت را در یکجا جمع کردیم! ( تایم لاین موفقیت یک کسب و کار)

امروز قصد دارم در این مقاله ویژه به ترتیب یک خط روایی را از تعریف …

2 نظر

  1. سلام وقت بخیر متاسفانه هنوز فایل صوتی همایش برای من ارسال نشده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.